Antivirový systém NOD32

V dnešní době je bezpečnost skloňována ve všech pádech. Nebezpečí virové nákazy počítače je díky neustálému pokroku a technologickému rozvoji čím dál tím větší. Neustále se objevují nové techniky průniku a metody získání soukromých dat. My Vám v této problematice nabízíme mocného spojence v podobě antivirového programu NOD32.

Program NOD32 získal mnohá ocenění a v mnoha testech se chlubí úspěšnou antivirovou ochranou počítače až na 100%. Vynikající podpora reaguje na nové viry v průběhu chvilky a v důsledku si program aktualizuje svou databázi každých pár hodin. Jste proto chráněni i proti velmi mladým virům, které v případě užití jiného antivirového systému mohou napáchat velkou škodu.

Klíčové vlastnosti NOD32

 • Neobtěžuje Vás při instalaci
 • Ovládá se příjemně a jednoduše
 • Nezpomaluje Váš počítač
 • Chrání i před novým a neznámým škodlivým kódem
 • Testuje soubory před tím, než je vpustí do vašeho počítače
 • Aktualizuje se automaticky
 • Ochrana pro 64-bitové systémy
Ceník produktu Smart Security + NOD32 ke stažení


Slevy

50% sleva pro školství a zdravotnické zařízení:
Sleva je poskytována zařízením uvedeným v Registru sítě škol nebo v Adresáři zdravotnických zařízení. Tyto seznamy vede ministerstvo školství a zdravotnictví na území ČR.
EDU Free licence pro zaměstnance školy:
Zaměstnanci škol mohou využít produkty ESET NOD32 Antivirus 4 nebo ESET Smart Security 4 na svých domácích počítačích.

Za každých 10 školních (stanic nebo PC) licencí typu „Business Edition“ si může škola vyžádat 1 licenci ESET NOD32 Antivirus 4 nebo ESET Smart Security 4 na 1 PC zdarma v délce trvání zakoupené licence pro školu. Při prodloužení licence pro školu lze objednat také EDU Free licence pro zaměstnance.
50% sleva držitelům průkazů TP, ZTP a ZTP/P:
Sleva se vztahuje k licencím ESET NOD32 Antivirus 4 nebo ESET Smart Security 4 na 1-2 PC s délkou platnosti jednoho nebo dvou let. Partner musí doložit kopii průkazu jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou.
50% sleva pro studenty:
Sleva je poskytována na licence ESET NOD32 Antivirus 4 nebo ESET Smart Security 4 pro jeden počítač na jeden rok pouze v případě zaslání kopie ISIC karty jako přílohu objednávky, faxem, e-mailem nebo poštou. ISIC kartu je možné získat u společnosti GTS Alive, spol s.r.o..
50% sleva pro nestátní neziskové organizace:
Tuto slevu mohou získat organizace ze seznamu na webu Informační systémy nestátních neziskových organizací.
20% sleva pro subjekty veřejné správy:
Tato sleva je poskytována subjektům, které spadají do oblasti Státní správy a Samosprávy.

Přechod (upgrade) z předchozí verze na vyšší

Přechod z licence ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security v3.0 na v4.0:
Pro uživatele platné licence je přechod bezplatný.
K přechodu na v 4.0 je nutná přeinstalace produktu.
Přechod z ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security:
za cenu prodloužení licence ESET Smart Security

Sjednocení licencí

Pokud si zákazník postupně zakoupil více produktů ESET, je u stejných produktů vhodné sjednotit datum expirace licence. Sjednocení lze nastavit v novém objednávkovém formuláři. Zůstatková cena licencí se nevrací a neodečítá.

Příklad:
Zákazník zakoupil ESET NOD32 Antivirus s expirací v lednu, březnu a dubnu. Při objednání prodloužení lednové licence se sjednotí data expirace u ostatních licencí. Pokud by licence nesjednotil, budou expirovat v různých měsících.


Rozšiřování licencí


 • Jestliže zákazník chce navýšit počet stanic nebo PC, je vhodné licenci rozšířit a sjednotit tak expiraci licence k jedné expirační době.
 • Cena za rozšíření licencí je závislá na počtu měsíců, které zbývají do konce platnosti licence původní.
 • Počet měsíců se odečte od ceny rozšíření, aby zákazník neplatil za toto období dvakrát.
 • Do ceny rozšíření je započítáno také prodloužení původní licence. Tím jsou licence sjednoceny na dobu jednoho nebo dvou let.
 • Při rozšíření licence zákazník obdrží nové přihlašovací údaje (heslo a uživatelské jméno pro stahování aktualizací), které si stačí jednoduše přepsat v nastavení Control Centra. Započítávání původní licence neplatí v případě přechodu z ESET NOD32 Antivirus na ESET Smart Security.